Uz notikumu tiks aicinātas trīs Liepājas aktīvākās skolas – Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas 4.klase, Liepājas 8.vidusskolas 5.klase un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 3.klase, kuras veiksmīgi piedalās šajā projektā.

“Sporto visa klase” idejas autors ir Olimpiskais vicečempions un Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. Viņš projekta mājaslapā pauž: “Šis nav projekts Olimpiešu sagatavošanai, tas paredzēts bērnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu.”

Projekta ietvaros skolas visā Latvijā mudinātas iesaistīt savus audzēkņus programmā, kas vairo sportisko aktivitāšu daudzumu ikdienā, tajā skaitā palielinot sporta stundu skaitu. Dalībnieki sportiskā garā savstarpēji sacenšas arī ar citām skolām, tādējādi radot pozitīvu konkurenci cīņā par labākiem rezultātiem, reizē uzlabojot vispārējo ķermeņa fizisko sagatavotību.

“Sporto visa klase” nodarbību Liepājas Olimpiskajā centrā vadīs pieredzes bagātais Olimpiskās bobsleja komandas dalībnieks Reinis Rozītis un Liepājas Sporta departamenta vadītājs Artis Lagzdiņš. Vīri demostrēs bērniem dažādus attīstošos vingrinājumus, rūpēsies par lielisku noskaņojumu un sniegs patiesu motivāciju visā nodarbības garumā. Dalībnieki tādējādi varēs veiksmīgi sagatavoties 26. martā notiekošajam Liepājas pusmaratonam, kurā jo īpaši tiek gaidīti mazākie skrējēji, lai sajustu skriešanas svētku īsto garšu!

Skolas tiek aicinātas sekot aktīvajai kustībai Latvijā un reģistrēt savu dalību Liepājas pusmaratonā, lai kopīgiem spēkiem veiktu izvēlēto distanci un piepildītu savu mērķi!

Sporta nodarbības dalībniekus rosinām pulcēties Liepājas Olimpiskajā centrā plkst. 13:30, lai sāktu kopīgu treniņu un moži uzlādētu sevi dalībai Latvijas lielākā skriešanas seriāla atklāšanai nogalē. Nodarbības ilgums būs viena akadēmiskā stunda.

Sporto visa klase – sporto visa Latvija!