Latvijas skeletoniste Endija Tērauda piektdien pēc diviem braucieniem Pekinas olimpiskajās spēlēs ieņem 20.vietu.

Pēc diviem braucieniem līdere ir austrāliete Žaklīna Narakota, kura pēc pirmā brauciena bija otrā, taču, pateicoties pretinieču kļūdām, spēja uzlabot savu pozīciju. Narakota divu braucienu summā finišēja divās minūtēs un 4,34 sekundēs.

Otrajā vietā atrodas vāciete Hanna Naize, kura pēc diviem braucieniem atpaliek 0,21 sekundi no līderes. Naize pēc pirmā brauciena ieņēma vien astoto vietu, taču bija ātrākā otrajā braucienā. 

Tikmēr labāko trijnieku noslēdz Vācijas skeletoniste Tīna Hermane, piekāpjoties 0,23 sekundes Narakotai. Pirmā brauciena līdere kanādiete Mirela Raņeva pēc otrā brauciena ir atkāpusies uz astoto vietu, atpaliekot 0,83 sekundes no labākā rezultāta.

Tērauda otrajā braucienā uzlaboja starta laiku, taču finiša līniju divu braucienu summā šķērsoja divās minūtēs un 6,13 sekundēs, zaudējot 1,79 sekundes.

Sestdien dāmas aizvadīs izšķirošos divus braucienus cīņā par medaļām.

Tērauda startēja tikai otro sezonu Pasaules kausā un šosezon viņas labākie sasniegumi ir divas 17.vietas Vācijas trasēs Altenbergā un Vinterbergā, kā arī 12.vietu Eiropas meistarsacīkstēs Sanktmoricā.

Latvijas skeletonistei šīs ir pirmās olimpiskās spēles, bet pirms četriem gadiem Phjončhanas olimpiskajās spēlēs startēja skeletoniste Lelde Priedulēna, kura izcīnīja septīto vietu.