Dalībnieku uzdevums bija demonstrēt vairākus bumbas triecienu grozā no augšas, par ko tiesneši piešķīra atzīmes. Salenieks tika pie 46 punktiem, kamēr uzvaru ar 51 punktu izcīnīja argentīnietis Fausto Ruesga. Savukārt otro un trešo vietu katrs ar 50 punktiem sadalīja amerikānis Kersons Makorkls un krievs Ņikita Remizovs.

Savukārt 100 metru sprinta sacensībās Nora Ķigure izcīnīja 25.vietu 38 dalībnieču konkurencē.

Kopumā tika veikti pieci fināla skrējieni, Ķigurei startējot trešajā. Tajā viņa skrēja 12,46 sekundēs, uzrādot astoto laiku no tikpat dalībniecēm.

Latviju trešajās Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs pārstāv 19 sportisti, kuri piedalās deviņu sporta veidu desmit disciplīnās.

Pirmās Jaunatnes Olimpiskās spēles notika pirms astoņiem gadiem, kad Singapūrā Latvijai 11 sportisti atnesa vienu medaļu - šķēpa mešanā bronzu izcīnīja Intars Išejevs, savukārt pirms četriem gadiem II Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Naņdzjinā Latvija bija pārstāvēta ar 13 jaunajiem atlētiem un mājās tika pārvestas trīs bronzas godalgas. Augstos panākumus sasniedza svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.