No 21. līdz 23. decembrim Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Coca-Cola HBC Latvia rīkotā labdarības akcija “Ziemassvētku karavāna” viesojās Rīgā, Jelgavā, Valmierā un Siguldā, tās ietvaros sarūpējot sporta inventāru kopumā gandrīz 5000 bērniem no 14 Latvijas skolām.

Pateicoties apmeklētāju atsaucībai, pasākumu laikā tika sarūpēts plaša klāsta sporta inventārs, kā piemēram, basketbola, volejbola, futbola un florbola bumbas, vingrošanas riņķi, hanteles, hokeja nūjas un ripas, badmintona raketes un volāniņi, galda tenisa raketes un bumbiņas, tenisa bumbiņas, ragaviņas, līdzsvara platformas, hronometri un konusi,  kas tiks nodoti skolām un priecēs bērnus jaunajā mācību semestrī, iedvesmojot ikvienu pievērsties aktīvam dzīvesveidam.

“Labdarības projekts “Ziemassvētku karavāna” ir veiksmīgi noslēdzies, un esam gandarīti par saņemto sabiedrības un sadarbības partneru atbalstu,” uzsver LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “”Ziemassvētku karavānas” laikā tika sarūpēts daudz no tā inventāra, kas skolām patiesi nepieciešams, un, atsākoties jaunajam mācību gadam, tas tiks nogādāts skolām Siguldas novadā, Rīgā, Jelgavā un Valmierā. Ceram, ka arī turpmāk izdosies turpināt iesākto sadarbību, veicinot aizvien lielāku sabiedrības iesaisti fiziski aktīvā un veselīgā dzīvesveidā.”

Kopumā “Ziemassvētku karavāna”  apciemoja četras Latvijas pilsētas kopā ar Latvijas Olimpiskās komandas pārstāvjiem – vieglatlētiem [olympian id="571" name="Līnu Mūzi"], [olympian id="427" name="Inetu Radēviču"] un [olympian id="582" name="Zigismundu Sirmo"], pludmales volejbolistu [olympian id="462" name="Mārtiņu Pļaviņu"], BMX riteņbraukšanas izlases galveno treneri [olympian id="451" name="Ivo Lakuču"], kamaniņu braucējiem [olympian id="500" name="Andri"] un [olympian id="501" name="Juri Šiciem"] un “Valmieras/ORDO” basketbolistiem Aigaru Šķēli, Mārtiņu Vīņaudu, Haraldu Kārli un Mārtiņu Laksu. Sportisti ne vien atbildēja uz bērnu jautājumiem, bet arī devās aktīvās rotaļās kopā ar bērniem un Ziemassvētku vecīti, demonstrēja iesildīšanās vingrinājumus un arī paši pasniedza dāvanas “Ziemassvētku karavānai”. Rīgā un Valmierā apmeklētājus priecēja Normunds Rutulis ar  īpaši šim projektam veidotu koncertu.

Coca-Cola HBC Latvia un Latvijas Olimpiskajā komiteja pateicas Olimpiskās komandas sportistiem, Latvijas Kamaniņu sporta federācijai, Latvenergo, Sportland, Latvijas Valsts policijai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, kā arī Ziemassvētku vecītim un viņa palīgiem par labdarības projekta gaitā sniegto atbalstu!