Informatīvajā seminārā piedalījas gandrīz 70 pasākuma organizētāji no visas Latvijas. Semināra gaitā iedvesmojošus vārdus teica arī "Ghetto Games" vadītājs un organizētājs Raimonds Elbakjans, kurš pastāstīja par savu pieredzi pasākuma organizēšanās un dalījās ar padomiem kā to vislabāk izdarīt. 

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu Latvijā, kā arī tās kaimiņvalstīs Coca-Cola Foundation sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju 2016. gadā īsteno projektu atbalsta programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb  “Wake Your Body Grants”.

Programmas galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti visu iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunus sportiskus pasākumus, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kuri ir paplašinājuši savu aktivitāšu loku vai mērogu.

Programmas “Par aktīvu dzīvesveidu”  ietvaros pieteikties grantam tiek aicinātas visas Latvijas novadu pašvaldību un pilsētu izglītības iestādes, sporta organizācijas un klubi, kas organizē sporta pasākumus. 

Fizisko aktivitāšu atbalstam pieejamā summa Latvijā 2016. gadā ir 50 000 EUR. Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 11 labākie sportiskie projekti, kuriem piešķirs līdzfinansējumu. 

Projektu atbalsta programma "Par aktīvu dzīves veidu"