Liene Bondare pēc pirmā brauciena ieņēma 48.vietu, atpaliekot 8,28 sekundes no labākā rezultāta. Otrajā braucienā, ņemot vērā pretinieču kļūdas, viņai bija iespēja ieņemt pat 43.vietu, taču kļūda trases vidusdaļā liedza finišēt.

Savukārt Pasaules kausa kopvērtējuma līdere amerikāniete Mikaēla Šifrina, kura 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta godalgu slalomā, izstājās jau pirmajā braucienā, trases augšdaļā pieļaujot kļūdu. Tikpat neveiksmīgs viņai izvērtās arī starts milzu slalomā.

Sacensībām bija pieteiktas 88 kalnu slēpotājas, no kurām finiša līniju pirmajā braucienā sasniedza 58 sportistes, bet pēc abiem braucieniem finišēja 50 kalnu slēpotājas.

Bondarei šīs ir pirmās olimpiskās spēles.

Slovākijas kalnu slēpotāja Petra Vlhova trešdien triumfēja Pekinas olimpiskajās spēlēs slaloma sacensībās, bet Latvijas kalnu slēpotāja Liene Bondare otrajā braucienā pieļāva kļūdu un nefinišēja.

Zelta godalgu izcīnījusī Vlhova divu braucienu summā finišēja minūtē un 44,98 sekundēs. Pēc pirmā brauciena viņa ieņēma vien astoto vietu, taču veiksmīgs otrais brauciens un pretinieču kļūdas deva viņai iespēju kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Vlhova ir pirmā kalnu slēpotāja no Slovākijas, kurai izdevies izcīnīt medaļu olimpiskajās spēlēs.

Otro vietu ieņēma pasaules čempione austriete Katarīna Līnsbergere, kura pēc pirmā brauciena ierindojās vien septītajā vietā, taču pēc tam krietni uzlaboja savu sniegumu, un divu braucienu summā atpalika no uzvarētājas 0,08 sekundes. Tikmēr trešajā pozīcijā ierindojās Šveices kalnu slēpotāja Vendija Holdenere, piekāpjoties Vlhovai 0,12 sekundes.

Pirmā brauciena līdere Vācijas kalnu slēpotāja Lēna Dirra pēc otrā brauciena ieņēma ceturto vietu. Tikmēr Zviedrijas sportiste Sāra Hektore, kura pirmdien izcīnīja uzvaru milzu slalomā, pēc veiksmīga pirmā brauciena otrajā nefinišēja.